Lombard. Życie pod zastaw 14 (754)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Wiśnia i jej kolega sprzedają w szkole skradzione energetyki. Jednej z uczennic doskwierają kołatanie serca oraz skoki ciśnienia. Lidka i Babula orientują się, że ma to związek z napadem na sklep.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Właściciele lombardu na Cichej, Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, oraz ich podwładni, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas) i Mariusz (Michał Chorosiński), zmagają się z problemami osobistymi i trudnymi sytuacjami w pracy. W zakładzie często pojawiają się niezwykli klienci. Ich historie bawią, szokują, wzruszają, a nawet niekiedy przerażają. Pracownicy firmy jak zawsze mają ręce pełne roboty. Odwiedzą ich goście specjalni, między innymi Bilguun Ariunbaatar, Piotr Pręgowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska czy Akop i Sylwia Szostak. Nie zabraknie też wątku z Kaliną (Aleksandra Szwed), której drogi przetną się z detektywem Krzysztofem Rutkowskim.

W tym odcinku

Piętnastoletnia Wiśnia z kolegą Strongiem kradną energetyki ze sklepu spożywczego, by potem sprzedawać je w szkole niepełnoletnim uczniom. Jednej z uczennic na lekcji wychowania fizycznego zaczynają doskwierać kołatanie serca i skoki ciśnienia. Funkcjonariusze Lidka i Babula orientują się, że może mieć to związek z napadem na sklep. Marry musi zostać dłużej w szpitalu z córeczką z powodu komplikacji okołoporodowych. Lekarz przekazuje nowiny Lolkowi. Młody ojciec udaje się do lombardu. Podczas kolejnej wizyty okazuje się, że zostawił dziecko śpiące w domu bez niczyjej opieki. Tanek i Mariusz są zaskoczeni jego postawą, ponieważ mężczyzna nie chce skorzystać z pomocy teściowej, a żonę wysłał na odpoczynek do salonu odnowy biologicznej. Bogdan potrzebuje pomocy Mariusza w załatwieniu pewnej delikatnej sprawy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...