Na sygnale: Tak naprawdę (556)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Zespół Góry w towarzystwie filmowców jedzie do pacjentki, która może mieć problemy z sercem. Okazuje się, że to jednak mąż kobiety, który wcale nie wygląda na chorego, jest bliski śmierci.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Zespół Góry w towarzystwie filmowców jedzie do pacjentki, która może mieć problemy z sercem. Kobieta nie chce jednak pomocy ratowników, gdyż właśnie pakuje walizkę, by wyprowadzić się od męża. Chwilę później okazuje się, że jej małżonek, który wcale nie wygląda na chorego, jest bliski śmierci. Doktor Vick odpowiada na wezwanie do dziewczyny, która po powrocie z nocnego klubu zasnęła i nie daje się obudzić. W trakcie badania chora dostaje drgawek. Gdy w końcu wraca do przytomności, okazuje się, że ma amnezję. Benio, po rozmowie z jej partnerem, stawia odważną diagnozę, która zaskakuje doktor Górską. Po skończonej pracy Vick odkrywa, że Wanda nosi nazwisko Lisicka. Jest tym mocno zaskoczony. Tymczasem Lisicki postanawia szczerze porozmawiać z kolegą.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...