Złoty interes (10)

program rozrywkowy Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Mateusz Węgorowski jest współwłaścicielem firmy, która zajmuje się sprzątaniem mieszkań po zmarłych osobach. Inspiracją do powstania biznesu był amerykański dokument o czyszczeniu po zgonach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Uczestnicy programu opowiadają historie o swoich pomysłach na interes, które przyniosły im ogromne pieniądze. Musieli jednak zaryzykować, inwestując w wymarzony biznes wszystkie swoje oszczędności. Większość z nich musiała odejść z pracy na etat, a nawet zmienić miejsce zamieszkania, by zrealizować swoje wizje.

Mateusz Węgorowski jest współwłaścicielem firmy, która zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem dużych przestrzeni. Od zawsze fascynowały go ekstremalne rzeczy i od tego się zaczęło. Inspiracją do powstania firmy był amerykański dokument o czyszczeniu po zgonach. Gdy Mateusz był razem z ojcem Grzegorzem w pracy w Niemczech, zastanawiał się co zrobić, żeby pracować na swoim i to w ojczystym kraju. W programie widzowie mogą zobaczyć, jak wygląda profesjonalne czyszczenie mieszkań po zmarłych osobach. Twórcy biorą udział w specjalistycznym szkoleniu przygotowawczym i poznają rodzinę Mateusza oraz ich największą pasję, czyli pszczelarstwo.

Zobacz także

Ładuję...