Gliniarze: Brzemię przeszłości (911)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znany prawnik zostaje odnaleziony martwy w swoim domu. Jego wspólnik twierdzi, że ze względu na charakter prowadzonych spraw miał wielu wrogów. Adam i Olga zagłębiają się w świat prawniczych nadużyć.

Oglądaj w telewizji

So 25.05 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Znany prawnik zostaje odnaleziony martwy w swoim domu. Jego wspólnik twierdzi, że mężczyzna ze względu na charakter prowadzonych spraw miał wielu wrogów. Adam i Olga zagłębiają się w świat prawniczych nadużyć, których ofiarami padają bezbronni ludzie. Tymczasem klub judo, prowadzony przez Adama, zaczyna nabierać rozpędu. Zapełnia się uczniami, wśród których wyróżniają się wychowankowie pobliskiego MOW-u. Zaangażowanie nastolatków imponuje Boguszowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...