Gliniarze: Dwie twarze (893)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieopodal wsi znaleziono zwłoki mężczyzny. Olga i Adam ustalają, że został on uduszony, a do morderstwa doszło dzień po jego zaręczynach. Krewni narzeczonej zabitego byli z nim skonfliktowani.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Nieopodal podwarszawskiej wsi zostają znalezione zwłoki mężczyzny. Olga i Adam ustalają, że został on uduszony, a do morderstwa doszło dzień po jego zaręczynach. Orientują się także, że krewni narzeczonej zabitego byli z nim skonfliktowani oraz że wewnątrz tej rodziny toczy się walka o ziemię i majątek. Tymczasem Adam postanawia reaktywować swój klub judo. Wyremontowany i dofinansowany lokal otwiera swoje drzwi na uczniów, a także trenerów.

Występują

Zobacz także

Ładuję...