Policjantki i Policjanci (1119)

serial obyczajowy Polska 2024  od 12 lat

W skrócie

Patrol zajmuje się sprawą obrabowania mieszkania mężczyzny, który przebywał w szpitalu. Policjanci podejrzewają byłą dziewczynę poszkodowanego, gdyż posiadała ona klucze, a brakuje śladów włamania.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Mikołaj Białach, wspierany przez kolegów, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie będzie walczył z przeciwnościami w relacji z Idą. W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii oraz Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie chronił Szulc, nieświadomy, że to tylko część problemów, z jakimi boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie. W komendzie pojawią się także nowi funkcjonariusze i kolejne służbowe wyzwania.

W tym odcinku

Patrol zajmuje się sprawą obrabowanego mieszkania. Do zajścia doszło w czasie dłuższej nieobecności właściciela. Poszkodowany przez dwa tygodnie leżał w szpitalu. Załoga ustala, co dokładnie zniknęło. Brakuje jednak samych śladów włamania. Podejrzenie pada na byłą dziewczynę poszkodowanego, gdyż tylko ona posiadała dodatkowe klucze. Kamińska i Drawska-Zapała ją zatrzymują. Okazuje się, że kobieta ma za sobą kryminalną przeszłość. Tego dnia pojawia się jeszcze sprawa wypadku samochodowego. Niepełnoletni chłopak prowadził auto ojca i wjechał w wiatę przystanku. Nie ma ofiar zdarzenia. Natomiast Emilka żyje w strachu po groźbach, jakie doszły do niej z celi więziennej Zapały.

Występują

Zobacz także

Ładuję...