Policjantki i Policjanci (650)

serial obyczajowy Polska 2020  od 12 lat

W skrócie

Funkcjonariusze odbierają zgłoszenie od starszej pani, która twierdzi, że widziała rytualne morderstwo. Nastawieni sceptycznie policjanci jadą na miejsce, gdzie czeka ich zaskoczenie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy policjantów patrolujących dzielnice Wrocławia. Życie osobiste funkcjonariuszy i ich codzienne problemy splatają się z obowiązkami służbowymi oraz różnorodnymi śledztwami, które prowadzą.

W tym odcinku

Braki kadrowe doprowadzają do sytuacji, w której Krzysiek Zapała i Wojtek Niedźwiecki muszą pracować razem jako załoga 06. Między mężczyznami dochodzi do tarć. Funkcjonariusze odbierają zgłoszenie od przestraszonej starszej pani, która twierdzi, że widziała z okna mieszkania rytualne morderstwo. Nastawieni sceptycznie policjanci jadą na miejsce gdzie czeka ich ogromne zaskoczenie. Interwencja kończy się w niespodziewany sposób. Kolejne wezwanie nadchodzi z firmy, w której doszło do otrucia jednej z pracownic. Wywiad przeprowadzony z szefem i współpracownikami kobiety dowodzi, że wiele osób ma coś do ukrycia. Matka Zuzy namawia ją na pójście na zwolnienie lekarskie. Kowal jedzie na komendę, by porozmawiać z Jaskowską.

Występują

Zobacz także

Ładuję...