Gliniarze: Głuchy telefon (890)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Dochodzi do utonięcia młodej kobiety. Tuż przed śmiercią zadzwoniła na pogotowie z informacją, że widzi na balustradzie mostu dziecko. Okazuje się, że zmarła cierpiała na depresję.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Dochodzi do utonięcia młodej kobiety. Ponieważ tuż przed śmiercią ofiara zadzwoniła na pogotowie, mówiąc, że widzi na balustradzie mostu dziecko, prowadzący śledztwo Olga i Adam zarządzają poszukiwania osoby nieletniej. Okazuje się jednak, że zmarła cierpiała na depresję po tym, jak utonęła jej własna córka. Na dodatek w żołądku kobiety zostają znalezione środki halucynogenne. Niebawem śledztwo po raz kolejny zmienia bieg. Detektywi otrzymują zdjęcia z fotopułapki. Okazuje się, że faktycznie na moście ktoś z kobietą przebywał. Nie było to jednak dziecko.

Występują

Zobacz także

Ładuję...