Gliniarze: Zemsta za krzywdę (889)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kobieta zostaje postrzelona z broni myśliwskiej w lesie. Detektywi podejrzewają, że był to wypadek podczas polowania. Wkrótce jednak kula z takiej samej broni rani przechodnia w miejskim parku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Kobieta zostaje postrzelona z broni myśliwskiej w lesie i nieprzytomna trafia do szpitala. Z początku detektywi podejrzewają, że był to wypadek, do którego doszło podczas polowania. Wkrótce jednak kula z takiej samej broni rani przechodnia w miejskim parku. Prowadzący śledztwo Olgierd i Krystian zastanawiają się, czy ofiary coś łączy. Tymczasem Ewelina zostaje pilnie wezwana na spotkanie z szefową, właścicielką przedszkola. Okazuje się, że jeden z rodziców złożył na nią skargę. Żona Krystiana obawia się, że może stracić pracę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...