Gliniarze: Wymarzona córka (888)

serial paradokumentalny Polska 2024  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Ośmiolatka zostaje uprowadzona z placu zabaw przez zamaskowanego mężczyznę. Rodzice dziewczynki, którzy uchodzą za zamożnych, bez zgody policji apelują w mediach do porywacza o oddanie im dziecka.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne mocne historie, inspirowane prawdziwymi wydarzeniami. Detektywi z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji walczą z najgroźniejszymi przestępcami na terenie Warszawy i w okolicach miasta stołecznego. Niejednokrotnie zmagają się przy tym z problemami osobistymi. Do zespołów należą: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak). Naczelnikiem wydziału jest Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski), a komendantem Centralnego Biura Policji - Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski). Funkcjonariusze zawsze też mogą liczyć na profesjonalne wsparcie policyjnej informatyczki Żanety Kujawskiej (Monika Miller) i profilerki Dominiki Sęk (Helena Chorzelska).

W tym odcinku

Ośmiolatka zostaje porwana z placu zabaw przez zamaskowanego mężczyznę. Była tam pod opieką niani. Rodzice dziewczynki, którzy uchodzą za zamożnych, bez zgody policji apelują w mediach do porywacza o oddanie im dziecka. Wkrótce otrzymują żądanie okupu. Natalia i Kuba planują akcję, w której bezpiecznie odbiją porwaną. Niestety, śledztwo ujawnia bolesne rodzinne tajemnice, które bardzo komplikują sytuację. Jednocześnie Natalia stara się nadal ukrywać swój problem z alkoholem. Nie pomaga jej w tym fakt, iż zamartwia się o Antosia. Niebawem wraz z Filipem odkrywa ona, że chłopiec jest prześladowany w szkole.

Występują

Zobacz także

Ładuję...