Na sygnale (537)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Lisicki nie chce przyjąć do szpitala bezdomnego. Ponownie naraża się przez to ratownikom. Karolina postanawia zrobić lekarzowi dowcip. Podczas powrotu z interwencji ratownicy trafiają na wypadek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Lisicki nie chce przyjąć do szpitala bezdomnego, który przewrócił się i doznał urazu ręki. Ponownie naraża się przez to ratownikom. Karolina postanawia zrobić lekarzowi złośliwy dowcip. Nowa koleżanka rzuca wkrótce Piotrowi wyzwanie. Podczas powrotu z interwencji ratownicy trafiają na wypadek. Okazuje się również, że doszło do bójki pomiędzy kierowcą auta i rowerzystą. Ekipa Góry musi pomóc pracownikowi korporacji, który zasłabł. Ratownicy podejrzewają, że pacjent może być uczulony na paprykę, którą zjadł w sałatce. Wychodzi jednak na jaw, że jeden z kolegów celowo go otruł. Zdzisio prosi Basię o pomoc w sprawie zakupu pierścionka zaręczynowego. Artur jest wyraźnie zaniepokojony. Britney otwarcie pyta Daniela, czy jest on piratem drogowym.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...