Na sygnale: Na wagę życia (489)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Na trening drużyny Czarka przychodzi ojciec jednego z zawodników. Podważa decyzje Wiktora. Ratownicy pomagają kolarzowi, który zasłabł. Okazuje się, że zażył on niebezpieczny środek odchudzający.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Olga wyznaje zaskoczonemu Nowemu, że przed operacją usunięcia piersi cieszy się życiem u boku kochanka, Mateusza. Na trening drużyny Czarka przychodzi ojciec jednego z zawodników. Mężczyzna zaczyna podważać decyzje Wiktora. Zespół Banacha pomaga kolarzowi, który zasłabł i spadł z roweru. Lekarz stwierdza, że u pacjenta doszło do przegrzania organizmu. Ratownicy zauważają też, że mężczyzna się odchudzał. Wychodzi na jaw, że zmuszał go do tego jego bezwzględny trener. Chory zdecydował się zażyć wyjątkowo niebezpieczny środek, który rzekomo spala tłuszcz. W rzeczywistości specyfik ten może dosłownie ugotować narządy wewnętrzne człowieka. Ekipa doktor Reiter dostaje wezwanie do otyłego mężczyzny, który ma silny ból brzucha. Z powodu nadmiernych kilogramów lekarka nie jest w stanie wykonać u pacjenta nawet podstawowych badań. Anna podejrzewa, że doszło u niego do perforacji przewodu pokarmowego. Decyduje o przewiezieniu chorego do szpitala. Sprawę komplikuje fakt, że mężczyzna nie jest w stanie się poruszać.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...