Na sygnale: Koty i psy (538)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Wiktor rozmawia z Czarkiem o częstych wizytach Reni. Podczas kolejnego spotkania nastolatek zauważa u dziewczyny ślady po samookaleczeniach. Zespół Banacha musi pomóc chłopcu ze złamaną ręką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wiktor rozmawia z Czarkiem o częstych wizytach Reni. Podczas kolejnego spotkania nastolatek zauważa u dziewczyny ślady po samookaleczeniach. Podczas dyżuru zespół Banacha musi pomóc chłopcu ze złamaną ręką. Przechodnie są przekonani, że młodego pacjenta celowo zranił jego ojciec. Tymczasem ekipa doktor Reiter jedzie na wezwanie do kobiety, która po upadku z dachu doznała urazu kręgosłupa. Wychodzi na jaw, że pacjentka jest skłócona ze swoją córką. Anna pomaga im się porozumieć. W pewnym momencie stan rannej gwałtownie się pogarsza. Okazuje się, że chora cierpi na poważną infekcję.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...