Na sygnale: Znajoma twarz (474)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Doktor Góra wybucha wściekłością na chorą na kamicę żółciową pacjentkę. Okazuje się, że kobieta planowała zjedzenie niezdrowego posiłku i spodziewała się, że będzie miała problemy z wątrobą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Doktor Góra wybucha wściekłością na chorą na kamicę żółciową pacjentkę, która niepotrzebnie wezwała na pomoc jego ekipę. Okazuje się, że kobieta planowała zjedzenie niezdrowego posiłku i spodziewała się, że będzie miała problemy z wątrobą. Chora decyduje się zmienić menu i finalnie ulega zatruciu jadem kiełbasianym. Na dodatek częstuje niebezpiecznym daniem również syna swojej sąsiadki. Ratownicy dowiadują się, że chłopiec podczas treningu judo skarżył się na ból brzucha. Ostatecznie został zwolniony do domu, do którego jednak nie dotarł. Ekipa Benia jedzie do sportsmenki, która złamała nogę, gdy próbowała zmienić żarówkę. Kobieta wyznaje medykom, że kilka lat temu miała nowotwór piersi. Vick domyśla się, że pacjentka ma osłabione kości. Britney wraz z Wiktorem biorą udział w szkoleniu Ochotniczej Straży Pożarnej. Ze zdumieniem odkrywają, że dowódca plutonu, Stanisław Walicki, wydaje się sobowtórem Zdzisia. Banach podejrzewa u strażaka żółtaczkę. Namawia, by zgłosił się na badania do szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...