Kiedy ślub? (2)

serial komediowy Polska 2024  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Wanda zabiera rzeczy z mieszkania Tośka. W nowej pracy dostaje zadanie zorganizowania imprezy integracyjnej. Tymczasem jej były chłopak na siłowni przygotowuje się do roli. Spotyka się z Justyną.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niespełna trzydziestoletni Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm) tworzą z pozoru bardzo udany związek. Są razem od czasów liceum, przeżyli wspaniałe chwile, opiekują się wspólnie adoptowanym psem, a ich otoczenie spodziewa się, że wkrótce podejmą decyzję o ślubie i dzieciach. Długi staż sprawił, że z jednej strony nie wyobrażają sobie życia bez siebie, z drugiej - mają już siebie dość. W dodatku wiele ich dzieli. Ona jest ambitną psycholożką, on zaś aktorem bez znaczących sukcesów. Wanda i Tosiek decydują się nie walczyć o związek, który się wypalił, i rozstają się, by rozpocząć nowy rozdział życia. Okazuje się jednak, że nie tak łatwo zerwać budowaną przez wiele lat więź i pójść w swoją stronę.

W tym odcinku

Wanda zabiera swoje rzeczy z mieszkania Tośka. W nowej pracy dostaje zadanie zorganizowania imprezy integracyjnej. Tymczasem jej były chłopak na siłowni u Patryka przygotowuje się do głównej roli w superprodukcji "Rozbiory". Spotyka się z Justyną. Wandzie zaś wpada w oko Mateusz.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...