Kiedy ślub? (4)

serial komediowy Polska 2024  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Tosiek wspiera Patryka, który jest w żałobie po śmierci ojca. Wandę odwiedza mama. Córka nie powiedziała jej o rozstaniu z partnerem. Zbieg okoliczności sprawia, że wszyscy spotykają się u Tośka.

Oglądaj w telewizji

Nd 23.06 4:05
CANAL+ 4Klogo

Opis

Niespełna trzydziestoletni Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm) tworzą z pozoru bardzo udany związek. Są razem od czasów liceum, przeżyli wspaniałe chwile, opiekują się wspólnie adoptowanym psem, a ich otoczenie spodziewa się, że wkrótce podejmą decyzję o ślubie i dzieciach. Długi staż sprawił, że z jednej strony nie wyobrażają sobie życia bez siebie, z drugiej - mają już siebie dość. W dodatku wiele ich dzieli. Ona jest ambitną psycholożką, on zaś aktorem bez znaczących sukcesów. Wanda i Tosiek decydują się nie walczyć o związek, który się wypalił, i rozstają się, by rozpocząć nowy rozdział życia. Okazuje się jednak, że nie tak łatwo zerwać budowaną przez wiele lat więź i pójść w swoją stronę.

W tym odcinku

Tosiek wspiera Patryka, który jest w żałobie po śmierci ojca. Wandę odwiedza mama. Córka nie powiedziała jej jeszcze o rozstaniu z partnerem. Zbieg okoliczności sprawia, że wszyscy spotykają się na imprezie u Tośka. Jest tam również Lena.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...