Kiedy ślub? (1)

serial komediowy Polska 2024  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Po zerwaniu z Tośkiem Wanda rozpoczyna poszukiwania mieszkania i pracy. Tymczasem mężczyzna snuje marzenia o karierze aktorskiej. Byli partnerzy natrafiają na siebie na imprezie u Gosi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Niespełna trzydziestoletni Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm) tworzą z pozoru bardzo udany związek. Są razem od czasów liceum, przeżyli wspaniałe chwile, opiekują się wspólnie adoptowanym psem, a ich otoczenie spodziewa się, że wkrótce podejmą decyzję o ślubie i dzieciach. Długi staż sprawił, że z jednej strony nie wyobrażają sobie życia bez siebie, z drugiej - mają już siebie dość. W dodatku wiele ich dzieli. Ona jest ambitną psycholożką, on zaś aktorem bez znaczących sukcesów. Wanda i Tosiek decydują się nie walczyć o związek, który się wypalił, i rozstają się, by rozpocząć nowy rozdział życia. Okazuje się jednak, że nie tak łatwo zerwać budowaną przez wiele lat więź i pójść w swoją stronę.

W tym odcinku

Po zerwaniu z wieloletnim partnerem Tośkiem Wanda musi rozpocząć poszukiwania nowego mieszkania. Przy okazji rozgląda się za pracą jako psycholog korporacyjny. Tymczasem Tosiek zwierza się ze swoich problemów Patrykowi. Mimo komplikacji w życiu prywatnym snuje marzenia o karierze aktorskiej. Była para natrafia na siebie na imprezie u Gosi, zorganizowanej po to, by Tosiek i Wanda doszli do porozumienia. Dziewczyna orientuje się, jakie były intencje organizatorów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...