Na sygnale: Stan umysłu (526)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Nowy po operacji cały czas jest w śpiączce. Przyjaciele poważnie się o niego martwią. Martyna stara się ustalić, kto kradnie z bazy leki. Podejrzanym jest Adam, który wdaje się w konflikt z Piotrem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Nowy po operacji cały czas jest w śpiączce. Przyjaciele poważnie się o niego martwią. Martyna stara się ustalić, kto kradnie z bazy leki. Jednym z podejrzanych zostaje Adam, który wdaje się w konflikt z Piotrem. Zespół Wiktora stara się pomóc seniorowi, który ma problemy z oddychaniem. Świętował z synami wygranie wycieczki dookoła świata. W rodzinie wybucha kłótnia, gdy okazuje się, że nagroda jest tylko dla jednej osoby. Kiedy zwycięski los znika, Strzelecki staje się jednym z podejrzanych. Britney i Alek zostają wezwani do kominiarza, który po upadku z dachu tak niefortunnie złamał żebro, że doszło do uszkodzenia płuca i odmy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...