Na sygnale: Egzamin dojrzałości (500)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Britney zagaduje chłopak, który twierdzi, że zna ją z internetu. Okazuje się, że ktoś podszywa się pod Julkę w aplikacji randkowej. Zespół Artura stara się ocalić życie ofiary wypadku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Britney zagaduje chłopak, który twierdzi, że zna ją z internetu. Okazuje się, że ktoś podszywa się pod Julkę w aplikacji randkowej. Serdel ma atak paniki. Z pomocą przychodzi mu Góra, który w końcu wyznaje gangsterowi, że zdradził go, współpracując z policją. Na dyżurze zespół Artura stara się ocalić życie ofiary wypadku. W trakcie badania rannego ratownicy ustalają, że był on w rzeczywistości pasażerem auta, które uderzyło w drzewo. Odpowiedzialny za kraksę kierowca przeniósł go na swoje miejsce, po czym uciekł. Martyna i Piotr pomagają taksówkarzowi z udarem. Ich kolejnym pacjentem jest chłopak, który doznał poważnego urazu podczas świętowania zdanej matury.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...