Na sygnale: Ryzykowna zabawa (490)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Benio traci humor, gdy do stacji przychodzą pozdrowienia od Soni. Kobieta jest zachwycona pobytem na Seszelach. Po pracy kolega Kuby, Józek, przekonuje Vicka, by zagrał on za jego pieniądze w kasynie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Benio traci dobry humor, gdy do stacji przychodzą pozdrowienia od Soni. Kobieta jest zachwycona pobytem na Seszelach. Po pracy kolega Kuby, Józek, przekonuje Vicka, aby zagrał on za jego pieniądze w kasynie. Lekarz ulega pokusie. Zachwycony początkową wygraną, postanawia postawić wyższą kwotę. Finalnie traci aż 50 tysięcy złotych. Gwiazda cyrku, Alina, odwiedza w jednostce Alka, który ostatnią zajmował się pacjentką. Dziękuje mu za pomoc i sugeruje Klisowi, że ma on dar uzdrawiania. Na kolejne wezwanie ratownik jedzie wraz z Górą i Julką. Medycy zajmują się kobietą, która straciła czucie w nogach. Okazuje się, że chora zachorowała po tym, jak spędziła aż dwie godziny w toalecie, cały czas przeglądając internet. Na dyżurze Benio jedzie z ekipą do pięciolatka, który ma objawy zatrucia. Okazuje się, że chory jest również nastoletni brata juniora. Gdy w domu zjawia się matka dzieci, w piwnicy złapany zostaje bezdomny ojciec poszkodowanych, który wyszedł niedawno z zakładu karnego. Mężczyzna również skarży się na silne objawy, które wskazują na zatrucie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...