Gliniarze: Karta przetargowa (851)

serial paradokumentalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Zostaje uprowadzona kilkuletnia dziewczynka pochodząca z rozbitej rodziny. Pierwsze tropy prowadzą do jej matki, która leczy się psychiatrycznie. Detektywi rozpoczynają poszukiwania kobiety.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi bohaterowie będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Wraz z Olgierdem (Arkadiusz Krygier) i Krystianem (Tomasz Skrzypniak) ruszymy m.in. tropem seryjnego mordercy, który porywał i więził kobiety.

W tym odcinku

Zostaje uprowadzona kilkuletnia dziewczynka pochodząca z rozbitej rodziny. Pierwsze tropy prowadzą do jej matki, która leczy się psychiatrycznie. Detektywi rozpoczynają poszukiwania kobiety. W trakcie zagłębią się w świat ofiar przemocy domowej. Adam i Olga, wspierani przez policyjną psycholog Dominikę Sęk, próbują odkryć prawdę na temat relacji kobiety i jej córki. Olga zwierza się służbowemu partnerowi ze swoich problemów z Sylwią, która uciekła z domu. Nie mogąc namierzyć nastolatki, duet decyduje się poprosić o pomoc Wikę - znajomą rówieśnicę zaginionej, która kilkukrotnie pomagała im w innych śledztwach.

Występują

Zobacz także

Ładuję...