Dzielnica strachu 5: Farma ciał (172)

serial kryminalny Polska 2023  od 16 lat

W skrócie

Podczas zabiegu weterynarz znajduje w żołądku psa fragment ludzkiej dłoni. Rychlik ustala, że palec należał do zmarłego kilka miesięcy temu mężczyzny. W śledztwie komisarz wspiera dzielnicowy Walicki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Grupa śledczych bada sprawy zbrodni, dokonywanych w fikcyjnej, niebezpiecznej dzielnicy Gorczak. Terenem tym nieformalnie zarządza Maria "La Mamma" Potoczna (Grażyna Strachota) i jej syn Marcin, znany jako "Hrabia" (Filip Gurłacz). Komisarz Rafał Nocoń (Maciej Kosmala), dzielnicowa Ola Grodziec (Aleksandra Listwan) i inni funkcjonariusze miejscowej policji przesłuchują świadków zbrodni, ustalają przebieg przestępstw i próbują wytypować krąg podejrzanych. W tym sezonie ścigają m.in. mordercę pielęgniarki w szpitalu psychiatrycznym.

W tym odcinku

Podczas zabiegu weterynarz znajduje w żołądku psa fragment ludzkiej dłoni. Rychlik ustala, że ujawniony w ciele zwierzęcia palec należał do mężczyzny, który zmarł kilka miesięcy temu. W śledztwie panią komisarz wspiera dzielnicowy Jan Walicki. Pomaga jej dotrzeć do siostry zmarłego. Oboje liczą na to, że dzięki rozmowie z krewną denata uda im się zdobyć więcej informacji na temat okoliczności jego śmierci.

Występują

Twórcy

Ładuję...