Na sygnale: Wszyscy kłamią (472)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Piotr zauważa, że Martyna jest rozdrażniona. Po rozmowie z Górą podejrzewa, że ukochana spodziewa się dziecka. Banach zdaje sobie sprawę, że jest okłamywany przez Annę i współpracowników.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Ekipa Wiktora dostaje wezwanie do wypadku drogowego. Na miejscu okazuje się, że potrącona przez kierowcę dziewczyna odjechała taksówką. Ratownicy jadą też do teatru, by pomóc aktorce z silnym bólem głowy. Artystka otrzymuje leki na obniżenie ciśnienia, po czym wychodzi na scenę. Banach orientuje się, że kobieta jest zaginioną ofiarą wypadku samochodowego. Podejrzewający u niej uraz mózgu lekarz, niezwłocznie udaje się za kulisy spektaklu. Piotr zauważa, że Martyna jest rozdrażniona. Po rozmowie z Górą podejrzewa, że ukochana jest w ciąży. Po pracy Strzelecki próbuje przekonać żonę do zrobienia USG. Dla żartu bada też samego siebie. Ku swojemu zaskoczeniu zauważa na monitorze guz w okolicy nerki. Banach zdaje sobie sprawę, że jest okłamywany nie tylko przez Annę, ale również przez współpracowników. Wydaje mu się, że koledzy również coś przed nim ukrywają.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...