Kruk. Czorny Woron nie śpi (6)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Policjanci są blisko zdemaskowania szpiega w szeregach policji. On jednak okazuje się bezwzględny i sprytny. Rzuca podejrzenie na niewinną osobę. Kruk próbuje odbudować relacje z najbliższymi.

Oglądaj w telewizji

Pt 19.07 22:40
CANAL+ Serialelogo

Opis

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Funkcjonariusze organizują nalot na siedzibę miejscowego gangu. W drodze na akcję Adam Kruk (Michał Żurawski) poznaje intrygującą i pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Chwilę później ratuje nowej koleżance życie. Ich relacje zacieśniają się, gdy Kruk zaczyna pomagać Justynie w śledztwie dotyczącym zabójstw rudowłosych kobiet. Niepokorny policjant nie potrafi porozumieć się za to z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory rozpracowywał mafijne interesy. Jednocześnie Adam zmaga się z demonami przeszłości i atakami agresji. Szuka pomocy u znachorki.

W tym odcinku

Policjanci są bardzo blisko zdemaskowania szpiega w szeregach policji. On jednak okazuje się bezwzględny i sprytny. Rzuca podejrzenie na niewinną osobę. Rudy trafia w ręce śledczych. W zamian za ujawnienie działalności mafii papierosowej ma otrzymać status świadka koronnego. Kruk próbuje odbudować relacje z najbliższymi, ale gangsterzy nie mają litości.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...