Kruk. Czorny Woron nie śpi (3)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Kruk szuka rozwiązania swoich problemów u Szeptuchy. By chronić się przed gangsterami, Anka z Maksem znajdują kryjówkę w hotelu, gdzie pilnuje ich Dziadek Cygan, dawny znajomy Adma.

Oglądaj w telewizji

Śr 6.12 20:00
CANAL+ Familylogo
Śr 6.12 21:45
CANAL+ 4Klogo

Opis

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Funkcjonariusze organizują nalot na siedzibę miejscowego gangu. W drodze na akcję Adam Kruk (Michał Żurawski) poznaje intrygującą i pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Chwilę później ratuje nowej koleżance życie. Ich relacje zacieśniają się, gdy Kruk zaczyna pomagać Justynie w śledztwie dotyczącym zabójstw rudowłosych kobiet. Niepokorny policjant nie potrafi porozumieć się za to z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory rozpracowywał mafijne interesy. Jednocześnie Adam zmaga się z demonami przeszłości i atakami agresji. Szuka pomocy u znachorki.

W tym odcinku

Kruk szuka rozwiązania swoich problemów u Szeptuchy. By chronić się przed gangsterami, Anka z Maksem znajdują kryjówkę w hotelu, gdzie pilnuje ich Dziadek Cygan, dawny znajomy Adma. Mafia papierosowa nadal wyprzedza o krok policjantów. Komendant Bogdanowicz stara się odkryć, kto jest zdrajcą w szeregach funkcjonariuszy. Śledztwo dotyczące zabójstw kobiet staje w miejscu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...