Kruk. Czorny Woron nie śpi (4)

serial kryminalny Polska 2021  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Rudy decyduje się wreszcie usunąć Ruskiego. Otrzymuje też pozwolenie od Dunajów na to, by prowadzić ich interesy na Podlasiu. W komendzie policjanci zaczynają się zastanawiać, kto może być zdrajcą.

Oglądaj w telewizji

Pt 26.07 5:05
ale kino+logo

Opis

Na Podlasiu trwa wojna mafii o kontrolę nad biznesem tytoniowym. Funkcjonariusze organizują nalot na siedzibę miejscowego gangu. W drodze na akcję Adam Kruk (Michał Żurawski) poznaje intrygującą i pewną siebie policjantkę Justynę (Magdalena Koleśnik). Chwilę później ratuje nowej koleżance życie. Ich relacje zacieśniają się, gdy Kruk zaczyna pomagać Justynie w śledztwie dotyczącym zabójstw rudowłosych kobiet. Niepokorny policjant nie potrafi porozumieć się za to z komisarzem Kołeckim (Leszek Lichota), który do tej pory rozpracowywał mafijne interesy. Jednocześnie Adam zmaga się z demonami przeszłości i atakami agresji. Szuka pomocy u znachorki.

W tym odcinku

Rudy decyduje się wreszcie usunąć Ruskiego. Otrzymuje też pozwolenie od Dunajów, wierchuszki mafii papierosowej, na to, by prowadzić ich interesy na Podlasiu. W sprawie spalonej kobiety pojawia się ważny trop. Śledczy zaczynają uważniej obserwować rodzeństwo: Klaudię i Cypriana. Na komendzie policjanci zaczynają zastanawiać się, kto może być zdrajcą. Kruk bierze udział w nalocie na nielegalną fabrykę papierosów.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...