Gliniarze: Sekrety parafii (749)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Zostaje znaleziony martwy nastolatek. Pochodził z patologicznej rodziny. Jego znajomy twierdzi, że zarabiał na życie, handlując narkotykami. Ostatnią osobą, która widziała ofiarę żywą, jest ksiądz.

Oglądaj w telewizji

Wt 4.06 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Pod Warszawą zostaje znalezione ciało nastolatka. Chłopak pochodził z patologicznej rodziny. Jego znajomy twierdzi, że zarabiał na życie, handlując narkotykami. Ostatnią osobą, która widziała ofiarę żywą, jest ksiądz z okolicznej parafii. Naprowadza on stróżów prawa na trop pewnej dilerki. Dzięki jej pomocy udaje się odnaleźć nastolatkę, która zaginęła kilka dni wcześniej. Po spotkaniu z Morosem Król zostaje brutalnie pobity. Mimo złego stanu zdrowia nalega na spotkanie z Adamem. Twierdzi, że ma dla niego ważne informacje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...