Gliniarze: Pomysł na życie (748)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

W jednej z podwarszawskich firm dochodzi do brutalnego ataku na pracowników. Dwóch mężczyzn ginie na miejscu, a trzeci walczy o życie. Mieszkańcy okolicy podejrzewają o napaść mafię lub szaleńca.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W jednej z podwarszawskich firm dochodzi do brutalnego ataku na pracowników. Dwóch mężczyzn ginie na miejscu, a trzeci walczy o życie. Okoliczni mieszkańcy są przerażeni i zastanawiają się, dlaczego napastnik uderzył właśnie tutaj. Podejrzewają kontakty z mafią albo atak szaleńca. Wkrótce dochodzi jednak do kolejnej brutalnej napaści.

Występują

Zobacz także

Ładuję...