Gliniarze: Podnośnik (744)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W warsztacie dochodzi do wypadku, w wyniku którego zostaje ranny jeden z mechaników. Detektywi ustalają, że ktoś celowo skrzywdził mężczyznę. Trop prowadzi ich do jednego z policyjnych informatorów.

Oglądaj w telewizji

Pon 27.05 11:40
Polsatlogo

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

W warsztacie samochodowym dochodzi do wypadku, w wyniku którego zostaje ranny jeden z mechaników. Detektywi szybko ustalają, że ktoś celowo skrzywdził mężczyznę. Trop prowadzi ich do jednego z policyjnych informatorów. Olgierd na własne życzenie wraca do służby. W trakcie akcji popełnia jednak poważny błąd, który może zagrozić jego przyjaźni z Krystianem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...