Lombard. Życie pod zastaw 12 (626)

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Marta, klientka lombardu, chce zastawić obrączki, żeby zdobyć pieniądze na zorganizowanie synowi przyjęcia urodzinowego w sali zabaw. Kilka dni temu urządzono tam urodziny koleżanki chłopca, Helenki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kazimierz (Zbigniew Buczkowski) i Beata (Małgorzata Szeptycka) Barscy, właściciele lombardu na Cichej, oraz ich pracownicy, m.in. Andżelika (Dominika Skoczylas), mają często do czynienia z niezwykłymi klientami. Każdy z nich ma swoją historię do opowiedzenia. Ich losy bawią, inspirują, wzruszają, a czasami są przerażające. Pracownicy lombardu poznają je i często starają się pomóc nieznajomym, ale w życiu prywatnym również zmagają się z różnymi problemami. Na Cichą nierzadko zaglądają stali klienci: Hofer (Rafał Cieluch), Boguś (Bogdan Kalus) i Zefel (Krzysztof Hanke). W poszukiwaniu szybkich pieniędzy ludzie przynoszą na sprzedaż lub zastaw rozmaite przedmioty: nadmuchiwany leżak dla dzieci, pająka w ramce, radiostację, termofor, telegraf czy klapki do akupunktury. Czasami do lombardu zaglądają znane osoby. Ich obecność zazwyczaj wprowadza wiele zamieszania.

W tym odcinku

Marta, klientka lombardu, chce zastawić obrączki, żeby zdobyć pieniądze na zorganizowanie synowi, Krzysiowi, przyjęcia urodzinowego w sali zabaw. Kilka dni temu urządzono tam urodziny koleżanki chłopca, Helenki. Marta chce dać małym gościom mały podarunek. Paprot przynosi świecącą kulę o niejasnym zastosowaniu. Lolek nie może się doczekać, aż Sylwia odzyska na wolność. Zostały jeszcze dwa dni. Niestety, decydująca rozprawa nie przebiega zgodnie z planem.

Występują

Zobacz także

Ładuję...