Rekrut 5 (7)

(The Rookie: Crossfire)

serial kryminalny USA 2022  od 12 lat

W skrócie

Policjant John Nolan i nowicjuszka Celina są świadkami strzelaniny. Po ustaleniu, że ofiara nie przeżyła ataku, kontynuują dochodzenie. Lopez i Harper udają się do Lucy z prośbą o pomoc w śledztwie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy Johna Nolana, który po drastycznej zmianie stylu życia zaczyna od nowa i realizuje swoje marzenie o zostaniu policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy nowicjusz spotyka się ze sceptycyzmem zwierzchników. Musi także dotrzymać kroku młodszym kolegom oraz przestępcom, aby nie narażać siebie ani innych funkcjonariuszy. Musi wykorzystać swoje doświadczenie życiowe, determinację i poczucie humoru, by odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

W tym odcinku

Policjant John Nolan i nowicjuszka Celina są świadkami strzelaniny. Po ustaleniu, że ofiara nie przeżyła ataku, kontynuują śledztwo. Od czasu oświadczyn Bailey nie czuje się w domu komfortowo. Nolan rozważa, co sprawi, że sytuacja zmieni się na lepsze. W tym samym czasie Lopez i Harper udają się do Lucy z prośbą o pomoc w śledztwie, które dotyczy związanego z działalnością gangów zabójstwa lokalnego sklepikarza.

Występują

Zobacz także

Ładuję...