Przyjaciółki | sezon 21 odc. 247

serial obyczajowy Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Anka i Paweł próbują odbudować związek. Marta po raz pierwszy od dawna spotyka się z matką. Inga nie potrafi wybaczyć Łukaszowi, że nie powiedział jej o córce, która mieszka w Nepalu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejne spotkania z czterema przyjaciółkami, które mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer), Zuza (Anita Sokołowska) i Marta przeżyją wiele zawirowań życiowych, które trudno sobie wyobrazić.

W tym odcinku

Anka i Paweł dają sobie kolejną szansę i próbują odbudować swój związek. Mężczyzna stara się też nawiązać koleżeńskie relacje z Wiktorem. Anka podpisuje umowę na stałą współpracę z Rolewskim. Kobieta nie zauważa, że koło niej wciąż kręci się Jędrzej. Patrycja chciałaby trochę schudnąć. Marta ma nową klientkę, która zleca jej urządzenie pensjonatu. Po raz pierwszy od dawna spotyka się też ze swoją matką. Inga nie potrafi wybaczyć Łukaszowi, że nie powiedział jej o córce, która mieszka w Nepalu. Marysia uważa, że to kolejny powód, by nie lubić mężczyzny. Próbuje ukryć jego telefon, przypadkowo jednak go niszczy.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...