Ojciec Mateusz 29: Ostatni dzwonek (371)

serial kryminalny Polska 2023  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Natalia i matka Dziubaka (Bartłomiej Firlet), Anna, biorą udział w szybkich randkach. Następnego dnia miastem wstrząsa wiadomość o morderstwie doktor Czumy.

Oglądaj w telewizji

Czw 8.06 23:25
TVP Serialelogo
Pt 9.06 19:35
TVP Serialelogo

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski), pomaga miejscowemu komisarzowi Możejce (Piotr Polk) i jego podwładnym w rozwiązywaniu kolejnych skomplikowanych zagadek kryminalnych.

W tym odcinku

Natalia i matka aspiranta Dziubaka, Anna, biorą udział w tzw. szybkich randkach. Gospodyni księdza nie znajduje adoratora, za to seniorka wychodzi w towarzystwie przystojnego lekarza w wieku swojego syna. Następnego dnia miastem wstrząsa wiadomość o brutalnym morderstwie. Ofiarą jest również uczestnicząca w zabawie dr Czuma (Karolina Gorczyca), a głównym podejrzanym - nowo poznany tam Bogdan (Paweł Ławrynowicz), z którym później spędziła wieczór. Zainteresowanie policji wzbudza była żona mężczyzny (Monika Pikuła), która publicznie zrobiła parze awanturę. Śledztwo dodatkowo komplikuje fakt, że z gabinetu zamordowanej lekarki skradziono materiały medyczne o sporej wartości na czarnym rynku. Funkcjonariusze podejrzewają, że może mieć z tym coś wspólnego miejscowy były narkoman. Tymczasem Antoni jest nieufny wobec dra Pietruszko (Mariusz Zaniewski), który interesuje się jego mamą, a pani Dziubak decyduje się poddać zabiegowi medycyny estetycznej przeprowadzanemu przez jej nowego wielbiciela.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...