Na sygnale: Coś pan zmalował? (435)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Wiktor wraca na tydzień do kraju. Przygotowuje z Czarkiem kulinarną niespodziankę dla Anny. Martyna ponownie kłóci się z Piotrem po tym, jak pewna pacjentka oskarżyła go o molestowanie.

Oglądaj w telewizji

Czw 7.03 11:20
TVP HDlogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Wiktor wraca na tydzień do kraju. Przygotowuje wraz z Czarkiem kulinarną niespodziankę dla Anny - obiad w stylu azjatyckim. Martyna ponownie kłóci się z Piotrem po tym, jak pewna pacjentka oskarżyła mężczyznę o molestowanie w trakcie badania. Konflikt między Strzeleckimi narasta, gdy Martyna wysyła ukochanego na urlop, nie konsultując z nim tego wcześniej. Kobieta chce, aby Piotr zajął się ich córką. Podczas dyżuru małżeństwo odpowiada na wezwanie do mężczyzny, który ma problemy z oddychaniem. Okazuje się, że pacjent nadmuchał dużą ilość balonów w ramach niespodzianki dla współlokatorki, w której się zakochał. Tymczasem ekipa Góry pomaga pięściarzowi, który nagle stracił przytomność podczas walki z kolegą. Gdy stan chorego się pogarsza, lekarz stwierdza, że doszło do wstrząsu anafilaktycznego.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...