48h. Zaginieni: Idol (53)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Znika młody raper, który miał wielu wrogów w branży. Dzięki monitoringowi z hotelu, w którym muzyk się zatrzymał, wychodzi na jaw, że został porwany. Policjanci wpadają na trop psychofanki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

Znika młody raper, który miał wielu wrogów w branży. Dzięki monitoringowi z hotelu, w którym muzyk się zatrzymał, szybko wychodzi na jaw, że został porwany. Poszukiwania prowadzą policjantów do hiphopowców, którzy grozili zaginionemu i psychofanki, która nie potrafiła przyjąć do wiadomości, że idol nie jest nią zainteresowany. W tle pojawia się również tajemnicza postać byłego menadżera artysty, który ma osobiste powody do zemsty. Okazuje się, że jego klient uwiódł mu ukochaną, a następnie zerwał współpracę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...