48h. Zaginieni: Totolotek (27)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Irena zgłasza zaginięcie męża. Kilka dni wcześniej mężczyzna wygrał sporą kwotę na loterii. Dotąd nie odebrał wygranej, a swoim szczęściem pochwalił się w barze, Irena się obawia, że ktoś go porwał.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

Irena zgłasza zaginięcie swojego męża, Edwarda. Kilka dni wcześniej mężczyzna wygrał sporą kwotę na loterii. Ponieważ dotąd nie odebrał wygranej, a swoim szczęściem pochwalił się w lokalnym barze, Irena się obawia, że ktoś go porwał, żeby wymusić na nim wyznanie, gdzie ukrył kupon. Funkcjonariusze zdają sobie sprawę, że podejrzanymi w tej sprawie są wszyscy mieszkańcy wsi, w której mieszkają małżonkowie. Trop prowadzi ich jednak najpierw do grupy miejscowych złodziei, a także do syna Ireny i Edward.

Występują

Zobacz także

Ładuję...