48h. Zaginieni: Kto tu posprząta (126)

serial kryminalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Schorowany Tomasz zgłasza zniknięcie swojej żony Krystyny. Kobieta zbierała pieniądze na jego leczenie. Detektywi odkrywają, że zaginiona od kilku tygodni wypłacała z konta zbiórki spore kwoty.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Policyjne Centrum Poszukiwania Zaginionych wyjaśnia, co dzieje się, gdy bliska osoba znika bez śladu. Najlepsi detektywi, psycholodzy i specjaliści z dziedziny kryminalistyki przeprowadzając czynności śledcze analizują czas tuż przez incydentem, relacje świadków oraz potencjalne konflikty, aby rodzina mogła poznać prawdę o losie nieobecnych. Fabuła została osadzona na podstawie prawdziwych zdarzeń, a każdy odcinek stanowi całą historię 48-godzinnego śledztwa zakończonego wyjaśnieniem sprawy. Program jest inspirowany Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych, które działa przy Komendzie Głównej Policji.

W tym odcinku

Schorowany Tomasz zgłasza zniknięcie swojej żony Krystyny. Wraz z mężczyzną na komisariat przyszedł Jakub, prezes firmy, w której kobieta pracuje jako sprzątaczka. Na co dzień Krystyna zajmuje się mężem cierpiącym na chorobę neurologiczną. Jego jedyną szansą na powrót do normalności jest wyjazd do Szwajcarii i poddanie się tam bardzo drogiemu leczeniu. W firmie została nawet zorganizowana zbiórka, podczas której zebrano na ten cel 150 tysięcy złotych. W czasie czynności dochodzeniowych detektywi odkrywają, że zaginiona od kilku tygodni wypłacała z konta zbiórki spore kwoty. Udaje się także ustalić, że kilka dni wcześniej została ona zaatakowana przez dwóch chuliganów. Możliwe, że bandyci zorientowali się, że kobieta regularnie wyjmuje z bankomatu duże kwoty i uznali ją za łatwy cel.

Występują

Zobacz także

Ładuję...