48h. Zaginieni: Toksyczna miłość (52)

serial kryminalny Polska 2021  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na komendę zgłasza się mama nastolatki. Córka nie wróciła po szkole do domu, okazało się, że tego dnia nie było jej na lekcjach. Przyjaciółka zaginionej naprowadza policjantów na trop studenta prawa.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy policyjnej grupy operacyjnej do spraw osób zaginionych. Zespół złożony z najlepszych policjantów, psychologów i specjalistów kryminalistyki przeprowadza dochodzenie pod presją czasu: zbiera relacje świadków i szuka potencjalnych konfliktów. Policjanci muszą ustalić, czy zaginiona osoba miała wypadek, uciekła z domu, czy też padła ofiarą morderstwa. Robią wszystko, aby rodzina poznała prawdę o losie swoich bliskich, przywracają nadzieję oraz wykorzystują wszelkie środki, żeby wyjaśnić zagadkę. Na zbadanie każdego przypadku mają zaledwie 48 godzin, po tym czasie szanse na znalezienie poszukiwanej osoby maleją.

W tym odcinku

Na komendę zgłasza się mama 17-letniej Julii. Kobieta jest roztrzęsiona. Córka nie wróciła po szkole do domu, co gorsza okazało się, że tego dnia wcale nie było jej na lekcjach. Przyjaciółka zaginionej, Lila, naprowadza policjantów na trop Remka, studenta prawa z dobrego domu, który w czasie imprezy, odurzony narkotykami rzucił się z nożem na Julię, i śmiertelnie ją wystraszył. Możliwe, że posunął się do zabójstwa...

Występują

Zobacz także

Ładuję...