Gliniarze: Ścigając zwierzynę (723)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kierowca znajduje kobietę z ciężkimi obrażeniami. Pokrzywdzona opowiada, że uciekła przed tropiącym ją myśliwym. Trop prowadzi do podejrzanego klubu nocnego. Poszkodowana nie jest jedyną ofiarą.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Kierowca znajduje kobietę z ciężkimi obrażeniami. Pokrzywdzona opowiada, że uciekła przed tropiącym ją myśliwym. W trakcie śledztwa detektywi wpadają na trop podejrzanego klubu nocnego. Wkrótce odkrywają, że poszkodowana nie jest jedyną ofiarą. Przyjaźń Olgierda i Dominiki rozwija się. Mężczyznę denerwują szerzące się na komendzie insynuacje.

Występują

Zobacz także

Ładuję...