Na sygnale: Pozwól mi odejść (430)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Martyna wygrywa konkurs na kierownika stacji. Ubiegała się o to stanowisko w tajemnicy przed mężem. Podczas dyżuru Strzeleccy wraz z Beniem jadą do dziewczynki mającej problemy z oddychaniem.

Oglądaj w telewizji

Pt 1.03 21:50
TVP Polonialogo
So 2.03 6:05
TVP Polonialogo
Pon 4.03 11:50
TVP HDlogo

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Alkowi nie udaje się wygrać konkursu na stanowisko kierownika stacji. Zdzisio, jak i pozostali ratownicy, podejrzewają, że ich nowym przełożonym zostanie Piotr. Ku ich zdziwieniu awansuje jednak Martyna, która ubiegała się o posadę w tajemnicy przed swoim mężem. Podczas dyżuru Strzeleccy wraz z Beniem jadą do przestraszonej dziewczynki, której mama ma problemy z oddychaniem. Na miejscu lekarze odkrywają, że pacjentka ma atak paniki. Szybko okazuje się, że jej córka ma nowotwór mózgu. Po krótkim badaniu doktor przekazuje matce, że jej dziecko jest już w stanie agonii. Martyna wspiera zrozpaczoną kobietę podczas jej pożegnania z umierającą córką. Tymczasem ekipa Góry, Alka, Zdzisia oraz Britney usiłuje pomóc poszkodowanej, która spadła ze schodów i ma otwarte złamanie nogi. Nagle pacjentka przyznaje, że upadła za sprawą ducha. Ratownicy uznają to za omamy. Chwilę później słyszą w domu przerażające wycie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...