Na sygnale: Mowa ciała (499)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Podczas trenowania drużyny Czarka Wiktor zauważa, że Irek ma problemy z nogą. Zmusza jego ojca, by zabrał chłopaka na badania. Zespół Banacha pomaga kobiecie, która zasłabła podczas spaceru z psem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Podczas trenowania drużyny Czarka Wiktor zauważa, że Irek ma problemy z nogą. Zmusza jego ojca, by zabrał chłopaka na badania. Ten w zemście doprowadza do wyrzucenia go z drużyny. Podczas dyżuru zespół Banacha pomaga kobiecie, która zasłabła podczas spaceru z psem. Agresywne zwierzę bierze sobie na cel Kubę. Pod opiekę ratowników trafia również kilkuletni chłopiec, u którego Wiktor zauważa siniaki i ślady duszenia. Za wszystkim stoi jego siostra, która nagle zaczęła się agresywnie zachowywać. Okazuje się, że dziewczynka spadła niedawno z huśtawki i uderzyła się w głowę. Lekarz diagnozuje u niej krwiaka mózgu. Lisicki naraża się doktor Górskiej, kiedy odmawia przyjęcia małej pacjentki do szpitala.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...