Na sygnale: Child Alert (429)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Martyna i Piotr o poranku słyszą krzyk swojej sąsiadki, której córka Tosia zaginęła w drodze do szkoły. Kobieta podejrzewa, że uprowadził ją były mąż, który został pozbawiony praw rodzicielskich.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Martyna i Piotr o poranku słyszą krzyk swojej zdenerwowanej sąsiadki Ilony, której córka Tosia zaginęła w drodze do szkoły. Przerażona kobieta podejrzewa, że dziecko uprowadził jej były mąż, który został pozbawiony praw rodzicielskich. Basia oświadcza Martynie, że Adam zdecydował się zawalczyć w sądzie o naprzemienną opiekę nad synem. Strzelecka, próbując zmotywować koleżankę, namawia ją, by wreszcie odbyła z byłym mężem szczerą rozmowę. Gdy obie kobiety udają się do dyspozytorni, odkrywają, że Wszołek odebrał telefon od zaginionej Tosi. Okazuje się, że dziewczynka zadzwoniła z samochodu swojego porywacza i powiedziała, że jest ranna. Tymczasem Piotr bierze udział w radiowym konkursie, w którym udaje mu się wygrać romantyczną kolację dla dwojga. Martyna chce jednak spędzić wieczór w towarzystwie męża w domu. Na dodatek wyznaje Strzeleckiemu, że go bardzo kocha. Z kolei Artur odkrywa, że jego małżeństwu zagraża kryzys. Podczas dyżuru lekarz odpowiada na wezwanie i jedzie do mężczyzny, który nagle zasłabł w parku. Gdy dociera na miejsce, okazuje się, że pacjentowi pierwszej pomocy zdążyli udzielić Wielecki i Górska, którzy spotkali się podczas joggingu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...