Gliniarze: Przypadkowa ofiara (759)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Znany adwokat i jego sekretarka zostają zamordowani przez zawodowego zabójcę. Trop prowadzi do byłego klienta mecenasa, którego nie udało się wybronić. Mężczyzna trafił na wiele lat do więzienia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Znany adwokat i jego sekretarka zostają zamordowani przez zawodowego zabójcę. Trop prowadzi do byłego klienta mecenasa, którego nie udało się wybronić. Mężczyzna trafił na wiele lat do więzienia. Detektywi uważają, że sprawa ma drugie dno. Okazuje się, że mieli rację i zagrożone jest życie kolejnych osób. Dominikę stalkuje zmagający się z problemami psychicznymi były pacjent. Profilerka prosi Olgierda, by pomógł jej namierzyć mężczyznę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...