Gliniarze: Najgłębsze z ran (758)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Znika nastolatek. Wszystkie ślady wskazują na porwanie. Mimo poszukiwań nie udaje się odnaleźć chłopaka. Pojawia się również ktoś, kto próbuje wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Znika nastolatek. Wszystkie ślady wskazują na porwanie. Mimo zakrojonych na szeroką skalę poszukiwań nie udaje się odnaleźć chłopaka. Pojawia się również ktoś, kto próbuje wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Pod nieobecność Ewy Adam pracuje z Majką. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem. Działający pod przykrywką Adam Król wpada w tarapaty. Pozbawiony wsparcia Komendy Głównej, opuszczony przez przyjaciół i okradziony decyduje się postawić wszystko na jedną kartę.

Występują

Zobacz także

Ładuję...