Gliniarze: Czarna owca (718)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Zostaje poturbowany proboszcz podwarszawskiej parafii. Głównym podejrzanym jest były skazaniec, który wykonywał dla duchownego prace remontowe. Na jaw wychodzą szokujące wydarzenia z przeszłości.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Zostaje poturbowany proboszcz jednej z podwarszawskich parafii. Głównym podejrzanym jest były skazaniec, który wykonywał wokół dla duchownego drobne prace remontowe. Z czasem jednak wychodzą na jaw szokujące wydarzenia z przeszłości, które rzucają nowe światło na sprawę. Do Natalii dzwoni pracownica ośrodka adopcyjnego, która dowiedziała się, że Antoś nie jest otoczony opieką dwojga rodziców. Policjantka próbuje załagodzić sytuację.

Występują

Zobacz także

Ładuję...