Gliniarze: Dla kasy (717)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Zostaje uprowadzona żona biznesmena. Śledztwo utrudnia mąż, który nie chce współpracować z policją. Szwarc dowiaduje się, że straci tworzoną przez siebie jednostkę. Zamierza walczyć o projekt.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Zostaje uprowadzona żona zamożnego biznesmena. Śledztwo utrudnia mąż poszkodowanej, który nie chce współpracować z policją. Porwanej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Robert Szwarc tymczasem dowiaduje się, że tworzona przez niego nowa jednostka operacyjna może wymknąć się spod kontroli. Zamierza walczyć o projekt, nad którym pracował przez wiele miesięcy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...