Na sygnale: Mamy tylko siebie (424)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2023  od 12 lat

W skrócie

Pomiędzy Arturem a jego żoną dochodzi do sprzeczki. Małżonkowie chcą spędzić urlop w zupełnie inny sposób. Podczas dyżuru zespół Góry jedzie do kobiety w ciąży, która została napadnięta na ulicy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kulisy pracy ratowników. W każdym odcinku lekarze i sanitariusze interweniują w nagłych przypadkach. Muszą działać pod presją czasu i podejmować decyzje, od których często zależy ludzkie życie. Widzowie mogą śledzić zarówno zawodowe, jak i prywatne perypetie medyków m.in. Aleksa, Birtney czy Benia.

W tym odcinku

Pomiędzy Arturem a jego żoną dochodzi do sprzeczki. Małżonkowie bowiem chcą spędzić urlop w zupełnie inny sposób. Mężczyzna, który chce zaoszczędzić pieniądze, preferuje spartańskie warunki. Natomiast Beacie marzą się luksusowe wczasy, o jakich opowiada jej w pracy kierownik. Później Górska zaskakuje swojego męża, wychodząc wieczorem na firmowe przyjęcie i zostawiając Artura samego z synem w domu. Podczas dyżuru zespół Góry jedzie do kobiety w ciąży, która została napadnięta na ulicy. Na miejscu ekipa odkrywa, że ofiara zdołała obezwładnić złodzieja i na dodatek go poturbować. Po chwili pacjentka wyczuwa jednak, że jej dziecko przestało się poruszać. Nagle sytuacja się komplikuje. Klis nadal spędza noce w gabinecie Bielińskiego. Mężczyzna jest coraz bardziej zazdrosny o Britney, która ukrywa przed nim, że ona i Benio wcale nie zostali parą. Podczas dyżuru Alek prowadzi zajęcia z pierwszej pomocy dla dzieci ze szkoły podstawowej. Niespodziewanie ojciec jednego z uczniów zaczyna zachowywać jak szaleniec. Podczas interwencji ratowników Alek wchodzi w konflikt z Beniem, krytykując podjęte przez niego decyzje.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...