Gliniarze: Bądź uczciwy, synu (713)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Nieznani sprawcy katują na śmierć mężczyznę w jego własnym domu. Świadkiem zajścia był ośmioletni syn ofiary. Tropy prowadzą Adama i Ewę do znalezionej kilka dni wcześniej walizki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Nieznani sprawcy katują na śmierć mężczyznę w jego własnym domu. Świadkiem zajścia był ośmioletni syn ofiary. Tropy prowadzą Adama i Ewę do tajemniczej walizki, którą kilka dni wcześniej odnalazł zamordowany. Do Adama niespodziewanie odzywa się brat, Wojtek. Ma do krewnego nietypową prośbę. Detektyw przeczuwa kolejne kłopoty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...