Gliniarze: Rodzinny obiad (712)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Matka traci przytomność w trakcie rodzinnej uroczystości. Mimo szybkiej akcji ratunkowej kobieta umiera. Lekarze twierdzą, że przyczyną śmierci było przedawkowanie środków wczesnoporonnych.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Matka traci przytomność w trakcie rodzinnej uroczystości. Chociaż ratownicy bardzo szybko reagują na wezwanie, nie udaje się jej uratować. Lekarze twierdzą, że przyczyną śmierci było przedawkowanie środków wczesnoporonnych. Natalia i Kuba odkrywają, że ofiara była uwikłana w sieć skomplikowanych powiązań rodzinnych. Przypuszczają również, że została zamordowana. W wolnych chwilach Natalia musi poradzić sobie z opieką nad Antosiem i pomagać uczęszczającemu na rehabilitację Filipowi.

Występują

Zobacz także

Ładuję...