Gliniarze: Pech (711)

serial paradokumentalny Polska 2022  od 12 lat

W skrócie

Dwaj mężczyźni chcą okraść kobietę. Niespodziewanie wyciąga ona broń i oddaje strzał. Wkrótce matka jednego z bandytów zgłasza jego zaginięcie. Sprawa okazuje się bardziej zawiła, niż przypuszczano.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna dawka intrygujących śledztw. Poznajemy przygody dwóch zespołów detektywów z wydziału kryminalnego warszawskiej komendy policji: starszej aspirant Natalii Nowak (Ewelina Ruckgaber), starszego aspiranta Kuby Roguza (Piotr Mróz), aspiranta sztabowego Olgierda Mazura (Arkadiusz Krygier) i starszego aspiranta Krystiana Górskiego (Tomasz Skrzypniak). Stróże prawa walczą z przestępczością w okolicach Warszawy. Wspierają ich technicy oraz informatorzy. W każdym odcinku prezentowana jest inna historia.

W tym odcinku

Dochodzi do napaści. Dwaj mężczyźni atakują kobietę i próbują ją okraść. Niespodziewanie ofiara wyciąga broń i oddaje strzał. Dwa dni później matka jednego z bandytów zgłasza zaginięcie syna. Funkcjonariusze prowadzący śledztwo dochodzą do wniosku, że sprawa jest o wiele bardziej zawiła, niż przypuszczali na początku. Olgierd jest bardzo rozczarowany swoją znajomością z Izą i wydarzeniami, do których ta doprowadziła. Próbuje zapomnieć o ukochanej, ale wie, że nie przyjdzie mu to z łatwością.

Występują

Zobacz także

Ładuję...